whatsapp

Karşılaştırma Listesi

İlan karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan seçmelisin.

Hakkımızda

30 yılı aşkın bir tecrübeyi, deneyimli ekibimizi le birleştirerek sizlere yaşanılası mekanlar sunmaktayız. Firmamız özellikle, Alanya ve çevresinde ağırlık olarak arsa, daire, işeyeri ve otel olmak üzere her geçen gün portföyünü genişleterek, sizlere hizmet vermektedir.

Deneyimli danışmanlarımızın ana ilkesi, evlerinde veya işyerlerinde mutlu yaşayan müşteriler prensibi ile satılık veya kiralık hizmet veren firmamız, Dürüstlük, Sorumluluk, Güvenilirlik, Mesleki Tercrübe, Mutlu Müşteri Memnuniyeti, Kapsamlı Hizmet, Çözüm Odaklı Hizmet, Yenilikçi Yaklaşımı bir prensip olarak benimsemiş ve o şekilde hizmet vermeye kendini adamış danışmanlar ile çalışmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyacı olan gayrimenkulü doğru seçenekler ile onlara sunmak ve doğru ihtiyaç analizi ile hizmet  kalitesini arttırmak, hem alış hizmetinde  hem de satış işleminde sunduğumuz bu tüm kaliteli hizmetlerden faydalanmalarını sağlamak. 

Vizyonumuz

Emlak sektörü de diğer sektörler gibi, dinamik ve yaratıcılık gerektiren bir sektördür ve emlak sektörünün gelişimi için, yenilikçi, müşteri odaklı bir çalışma ile gayrimenkul ihtiyacı olan müşterilerimizin, çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

 

Satmayı veya Kiralamayı mı Düşünüyor sunuz?

Bizimle İletişime Geçin